left
right
Dorosłych
-
+
Wiek 3-5 dziecko
-
+
Zamknij
Wybierz

O Nas

Najtanej na naszej stronie www

Przyjazd

Wyjazd

 Firma LeoApart od 2000 roku zapewnia noclegi

O Nas

   Firma LeoApart od 2000 roku zapewnia turystom noclegi we Wrocławiu. Jako pierwsi oferowaliśmy apartamenty w systemie hotelowym i nadal jesteśmy prekursorami rozwiązań, dzięki którym Państwa pobyt we Wrocławiu zyska na komforcie.

   LeoApart proponuje Państwu mieszkania w sercu Starego Miasta we Wrocławiu, w otoczeniu zabytkowych kamienic. Wnętrza apartamentów zostały zaprojektowane z myślą o rozmaitych oczekiwaniach. Dla VIP-ów przygotowaliśmy reprezentacyjne lokale wyposażone w stylowe meble, rodziny z dziećmi zapraszamy do mieszkań o dużej powierzchni, zaś turystom, których kusi nocne życie Wrocławia, polecamy nowoczesność ze szczyptą tajemniczości.
 

Wszystko dla klientów LeoApart

Udogodnienia

Wielkim udogodnieniem dla klientów LeoApart jest system rezerwacji on-line, który daje Państwu możliwość dowolnego filtrowana wyników wyszukiwania i porównywania wybranych mieszkań.

O stolicy Dolnego Śląska mawia się, że przenika ją duch niezależności. Stworzyliśmy dla Państwa ofertę, która w pełni pozwoli uczestniczyć w tej niepowtarzalnej atmosferze, bo żadne inne kwatery nie dadzą Państwu tyle swobody, co własny apartament w centrum Wrocławia.

Adres naszego biura to ul. Więzienna 21B. Właśnie tu spotykamy się z Państwem w celu przekazywania kluczy do apartamentów i mapek lokalizacyjnych.

Apartament został dodany do ulubionych
Apartament został usunięty z ulubionych